Brise-Vue in Dordrecht
Een vrolijk raam in de keuken tegen de inkijk van de mensen op straat. De klant had in dit glas in lood raam een grote inspraak. Het moest vrolijk, vooral niet te saai en met veel symboliek in zowel het kleurgebruik als lijnenspel.
Mijn rol was hier heel duidelijk die van vertaler. En soms van de persoon die een veto uitsprak, zodat ook ik hier met volle overtuiging mijn naam onder kan zetten.
Uit de veelheid van ideeën en mogelijkheden heb ik de hoofdlijnen kunnen halen en dit verwerkt tot een vrolijk en evenwichtig ontwerp. Glas in lood tegen de inkijk, waar de klant nog steeds elke dag van geniet.
We genieten nog steeds van je glas in lood voor onze keukenramen! Ik werd laatst zelfs aangesproken door buurtjes van verderop die vroegen wie het gemaakt had..,



