Zelf werken met glas workshops

lichtvanger Suncatcher coaching goed gesprek lichter leven persoonlijke ontwikkeling

Lichtvanger maken 1-op-1

onderdeel van: ,

Heb je behoefte aan een klankboard, een fijn coachend gesprek?
Ben je graag bezig tijdens het praten?
Wil je geen uitgebreide coaching, maar wel een goed gesprek over iets wat jou bezighoudt?
Of wat uitgebreider kennis maken dan met het gratis intakegesprek, voordat je beslist of je het intensieve coaching traject gaat doen?

Kom een lichtvanger maken!

Terwijl jij bezig bent, je gedachten verzet en lekker speelt met gekleurd glas, gaan we het gesprek aan. Het uitgangspunt van dit gesprek is “waar voel jij je lichter van?”, maar we laten het gaan zoals het gaat. Als jij een onderwerp hebt, waar je het liever over wilt hebben, is dat natuurlijk helemaal goed.

Aan het eind van het gesprek formuleren we samen een ‘lichtbrenger’: een mantra, handeling of doel waar jij mee verder kunt.

Je gaat naar huis met een goed gevoel en een stralende lichtvanger (later op te halen) die je op een mooi plekje kan hangen. De lichtvanger helpt als een geheugensteuntje aan de lichtbrenger van het gesprek. Steeds als je hem ziet geniet je van het doorvallende licht en wordt je herinnerd aan jouw lichtbrenger.

Kies je hierna voor het intensieve coachingtraject? Dan beschouwen we de workshop als intakegesprek en ontvang je 125 euro korting.

Praktische informatie

Prive workshop / coachend gesprek
Duur:  2 tot 2.5 uur
Inclusief alle materialen, ovengebruik, koffie, thee en wat lekkers
Je kunt het werk later ophalen, omdat het ongeveer 20 uur in de oven moet
Investering in jezelf en je mooie lichtvanger: 195 euro

Aanmelden

meer informatie of een tijd afspreken? Dat kan via het contactformulier of door even te bellen.
Scroll naar boven