



Workshop glasmozaïek voor groepen
De workshop Glasmozaïek is in te zetten als teambuilding, teamuitje, om creativiteit en samenwerking te bevorderen of als onderdeel van bijvoorbeeld een brainstormdag. Zie hieronder voor meer informatie.
Mozaïek met afgerond glas
Glas is een geweldig materiaal met mooie, vrolijke kleuren. Bij deze workshop mozaïeken we met glas dat in oven afgerond is. Hierdoor is het niet meer scherp en geeft het een heel fijn gevoel in de hand. Dit alles roept een gevoel van verwondering op.
De workshop én wat we maken wordt aangepast op het doel van de workshop, de groep en de beschikbare tijd. Er zijn vele mogelijkheden, zoals:
- een (mini) dienblad
- een glasschilderij
- decoreren van gebruikte voorwerpen (kringloop of zelf inbrengen)
- samen een kunstwerk voor in het bedrijf maken
- Een ‘doorgeefwerk’ waarbij collega’s elkaars werk aanvullen.
We werken met bestaande vormen, met stukjes glas in verschillende kleuren, vormen en groottes.
Dit heeft verschillende voordelen:
- De workshop is meer ‘spelen met glas’ dan werken volgens een vooraf gesteld plan
- De creativiteit en flexibiliteit van de deelnemer wordt aangesproken
- Je gaat ‘uit je hoofd’ en meer ontspannen
- Je gaat samenwerken met collega’s op zoek naar mogelijkheden en passende stukjes glas
- Er is ruimte genoeg voor gezelligheid
Vele mogelijkheden in duur en groepsgrootte
- Een gezellige, creatieve workshop van ongeveer 3 uur, waarin de werkvorm aan het doel van de opdrachtgever aangepast wordt.
- Korte workshop glasmozaïek van 45 tot 60 minuten, ideaal om te combineren met andere workshops of bijvoorbeeld een brainstormdag.
- Op een event: Maak in 15 tot 20 minuten een vrolijke lichtvanger om thuis op te hangen of neer te zetten.
- Als onderdeel van een brainstormsessie of hei-dagen.
Praktische informatie
De workshop kan plaatsvinden in mijn atelier in Tilburg. Niet alleen een fijne plek, maar ook een geweldig uitzicht! Dit kan tot 8 personen.
Natuurlijk kan ik ook naar de opdrachtgever of een andere locatie komen. Het maximaal aantal deelnemers wordt dan bepaald door de locatie en de beschikbare extra begeleiding.
Ik kan altijd adviseren en/of ondersteunen bij een verdere invulling van de dag of het vinden van een mooie, geschikte lokatie.
voorbeelden en kosten
De prijs van de workshop wordt bepaald door een aantal factoren, zoals lokatie, aantal deelnemers, extra’s en gewenst werkstuk. Er wordt altijd een offerte op maat gemaakt, afhankelijk van de wensen van de opdrachtgever. Twee voorbeelden ter indicatie:
- In mijn atelier
8 personen hebben een teamuitje in mijn atelier en maken een glasschilderij. De workshop duurt 3 uur. Koffie, thee, fris en wat lekkers is inbegrepen. De nadruk ligt op gezelligheid, elkaar op een andere manier leren kennen.
Kosten: vanaf 600 euro ex BTW - Op lokatie
20 personen hebben een teambuildingsdag waar deze workshop onderdeel van is. In overleg is gekozen voor een werkvorm waar samenwerken voorop staat en we maken gezamenlijk 4 werken voor op kantoor. De workshop duurt 2.5 tot 3 uur. Koffie, thee e.d. wordt door de lokatie geregeld.
Kosten: vanaf 1100 euro, ex BTW, reiskosten en evt. de kosten van de lokatie
Neem vrijblijvend contact op en samen zorgen we voor een fantastische workshop





